تولیدات IGM

  • سیت سوپاپ انواع موتورهای بنزینی دیزلی و گاسوز تولید داخل و خارجی موجود در بازار
  • گاید سوپاپ تمامی موتورهای سنگین و سبک
  • شیم سوپاپ در سایزهای مختلف

پایه و اساس تولیدات این شرکت بر مبنای موارد ذیل استوار میباشند:

1 - استفاده از مواد اولیه صرفا" اورجینال و دارای شناسنامه مطابق استاندارد دایملرکرایسلر آلمان که تمامی اطلاعات و تکنولوژی آن منحصرا" در اختیار این شرکت میباشد.

2 - ترکیب شیمیایی سیتهای این شرکت دارای فرمول خاص بوده بطوریکه در برابر واکنشهای مخرب بنزین بدون سرب و نیز سوخت CNG  و گازوییل  Euro 3-4در دشوارترین شرایط کارکرد و بالاترین دمای محفظه احتراق از خود مقاومت و استحکام بالایی را نشان میدهد.

3 - بهره گیری از سیستم کنترل کیفیت دقیق  SPCو نمونه برداری و آزمایش قطعات در کلیه مراحل ساخت بر مبنای دستورالعمل ها و مستندات مهندسی شرکت که توسط کارشناسان ذیصلاح مربوطه تهیه و تنظیم گردیده است.

4 - ریخته گری سیت IGM دارای فرآیندی ‍‍پیچیده و تجربیات گرانقدر 17 ساله میباشد که منحصرا در اختیار این شرکت بوده و از وجود بهترین امکانات ریخته گری همچون (کوانتومتری- متالوگرافی- تستهای غیر مخرب MT- PT- UT )نیز استفاده میکند و این شاخصه مهم IGM را متمایز از سایر تولید کنندگان سیت در ایران نموده است.

5 - بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین تکنیکها جهت تولید انبوه کالا بمنظور کاهش هزینه تولید در راستای رقابت با تولیدکنندگان داخلی و خارجی.

 

 

 

 

شرکت ایده آل قطعه موتور (IGM) به منظور تولید ملی و خودکفایی در زمینه قطعات سرسیلندر خودرو با بیش از 17 سال فعالیت فنی تخصصی خود، بعنوان برترین تولید کننده سیت، گیت و شیم جهت انواع موتورهای بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی، تمام توان خود را به کار گرفته تا محصولاتی اورجینال و در حد OE به بازار مصرف عرضه نماید. این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده ایرانی میباشد که با شرکت ایدم در مورد تامین سیت و گیت انواع موتورهای OM 355 - OM 314 - C 457 و OM 355 Eur 3 همکاری می نماید.

ما اینجا هستیم:

 

 کـرجـ  |  کمالشهر  |  دو راهی بهشت سکینه  |  دهکده صنعتی هلجرد  |  پلاک 16

 59 30 76 34 - 026

 78 76 31 34 - 026

 info@igm-co.ir

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به ایده آل قطعه موتور IGM می باشد. Copyright © 2019 igm-co.ir

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو