Slide background

پیشتاز در صنعت داخلی

پیشتاز در صنعت داخلی

نامی آشنا در بازارهای بین المللی

نامی آشنا در بازارهای بین المللی

Slide background

برترین تولید کننده

سیت

گیت

شیم

بنـزینــی

دوگانه سوز

دیــزلـی

شرکت ایده آل قطعه موتور IGM به منظور تولید ملی و خودکفایی در زمینه قطعات سرسیلندر خودرو با بیش از 17 سال فعالیت فنی تخصصی خود، بعنوان برترین تولید کننده سیت، گیت و شیم جهت انواع موتورهای بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی، تمام توان خود را به کار گرفته تا محصولاتی اورجینال و در حد OE به بازار مصرف عرضه نماید

شرکت ایده آل قطعه موتور (IGM)

شرکت ایده آل قطعه موتور (IGM) به منظور تولید ملی و خودکفایی در زمینه قطعات سرسیلندر خودرو با بیش از 17 سال فعالیت فنی تخصصی خود، بعنوان برترین تولید کننده سیت، گیت و شیم جهت انواع موتورهای بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی، تمام توان خود را به کار گرفته تا محصولاتی اورجینال و در حد OE به بازار مصرف عرضه نماید. این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده ایرانی میباشد که با شرکت ایدم در مورد تامین سیت و گیت انواع موتورهای OM 355 - OM 314 - C 457 و OM 355 Eur 3 همکاری می نماید. خط مشی کیفیت تدوین شده توسط مدیریت عامل شرکت ایده آل قطعه موتور، کیفیت و رضایتمندی مشتری را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن تولید و امکانات  آزمایشگاهی کامل و به روز و نیز پرسنل متعهد و متخصص در امر فنی مهندسی،کنترل کیفیت، آزمایشگاه و تولید به این امر جامه عمل پوشانده است.

 

 

 

منتخبی از مشتریان IGM

 

                         

درتنظیم موتورعمل فیلر گیری به عنوان حساس ترین مرحله کار شناخته می شود به نحوی که با انجام صحیح و دقیق در شرایط کارکرد موتور به شکل محسوسی بهبود حاصل می شود .افزایش راندمان موتور، کاهش مصرف سوخت وکاهش تکثیر گازهای آلاینده از جمله مواردی می باشد که با انجام درست فیلرگیری حاصل می گردد .

در موتورهای گروه پژو405 مورد استفاده در محصولات ایران خودرو شامل پژو 405 و سمند عمل فیلرگیری توسط شیم صورت می گیرد . شیم تنظیم سوپاپ قطعه ای بادقت0.01 ± میلیمتر و توازی کمتر از 0.01 میلیمتر و سختی 1±60راکول سی می باشد که الزاما می بایست از فولاد مرغوب تولید شده باشد .

صدای نامطلوب سوپاپ ها ، افزایش مصرف سوخت ، کاهش راندمان وقدرت موتور ازنشانه های تنظیم نبودن شرایط عملکرد سوپاپ ها است که بایدنسبت به فیلر گیری و تعویض شیم ها اقدام شود .

با توجه به حساسیت این قطعه و اثر مثبت آن بر عملکرد مطلوب و کاهش صدای موتور پیشنهاد می شود در مرحله تعمیر یا فیلر گیری موتور نسبت به تعویض کلیه شیم هااقدام گردد و شیم های مستهلک بنا به سفارش و استاندارد صنایع خودروسازی های معتبر معدوم گردیده واز استفاده مجدد آنها جدا "خودداری شود .

 

شرکت ایده آل قطعه موتور (IGM) با دارا بودن خط تولید وامکانات خاص تولید شیم تنظیم سوپاپ موفق به تولید قطعات با کیفیت و دقت مورد تایید مراکز تولید خودرو و آزمایشگاهها ی معتبر گردیده است . این شرکت بواسطه تیراژ بالای تولید می تواند شیم های فیلر گیری انواع خودرو را بنا بر درخواست شما بدون محدودیت ابعادی مطابق با ضخامت های استاندارد در اسرع وقت تولیدنماید .

 

شرکت ایده آل قطعه موتور (IGM) به منظور تولید ملی و خودکفایی در زمینه قطعات سرسیلندر خودرو با بیش از 17 سال فعالیت فنی تخصصی خود، بعنوان برترین تولید کننده سیت، گیت و شیم جهت انواع موتورهای بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی، تمام توان خود را به کار گرفته تا محصولاتی اورجینال و در حد OE به بازار مصرف عرضه نماید. این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده ایرانی میباشد که با شرکت ایدم در مورد تامین سیت و گیت انواع موتورهای OM 355 - OM 314 - C 457 و OM 355 Eur 3 همکاری می نماید.

ما اینجا هستیم:

 

 کـرجـ  |  کمالشهر  |  دو راهی بهشت سکینه  |  دهکده صنعتی هلجرد  |  پلاک 16

 59 30 76 34 - 026

 78 76 31 34 - 026

 info@igm-co.ir

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به ایده آل قطعه موتور IGM می باشد. Copyright © 2019 igm-co.ir

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو 

×

هشدار

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: پوشه را نمی تواند ایجاد نمایدPath: /home/igmco/public_html/cache/mod_bt_contentslider/